Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

TYT Tüm Dersler+AYT Eşit Ağırlık Dopingi

TYT Tüm Dersler+AYT Eşit Ağırlık Dopingi

TYT Tüm Dersler+AYT Eşit Ağırlık Dopingi

2018
Ekim

TYT Tüm Dersler+AYT Eşit Ağırlık Dopingi

doping hafıza tyt , ayt hazırlanma yöntemleri , tyt+ayt , tyt dopingi , ayt eşit ağırlık dopingi |2018-10-25 | Yorumlar: | Bu yazı 7752 kere okunmuş.

TYT Tüm Dersler + AYT Eşit Ağırlık Dopingi ile TYT’nin müfredat tarafından belirlenen tüm derslerine erişebilir, aynı zamanda AYT Eşit Ağırlık Paketi ile alanınıza özel ders içeriklerine çalışmaya başlayabilirsiniz.

Görsel ve işitsel anlatım teknikleri kullanılarak hazırlanan Doping Hafıza TYT Tüm Dersler + AYT Eşit Ağırlık Seti, içerdiği geniş anlatımlı Ders İçerik Videoları, binlerce soru ve soru çözüm videoları içeren Soru Bankası ve öğrencilerin eksikliklerini tespit eden yapay zeka destekli Akıllı Test paneli ile üniversite adaylarının en büyük yardımcısı olmaya hazır.

Alanında uzman hocalarımız tarafından hazırlanan Doping Hafıza TYT+AYT Eşit Ağırlık Dopingi ile ders içerik videoları, görsel ve işitsel anlatım tekniklerinin yanında klasik anlatım tarzıyla da her seviyedeki öğrencilere hitap etmektedir. Online eğitimin getirmiş olduğu avantajlardan birisi olan erişim kolaylığı ile TYT+AYT Eşit Ağırlık eğitim paketinizi sınav gününe kadar dilediğiniz yerden, sınırsızca kullanabilirsiniz. .

Sürekli güncellenen ve içerdiği binlerce soru ile Doping Hafıza öğrencilerine özel olarak hazırlanmış olan, kolaydan zora çeşitlenen Video Çözümlü Soru Bankası ile öğrenciler çözemediği soruların video çözümünü izler, nerede ne yanlış yaptığını hocalarımızın anlatımıyla rahatlıkla belirleyebilir. .

Öğrencimizin hangi konuda eksik kaldığının tespitinde yetersiz kaldığı durumlarda ise devreye Doping Hafıza tarafından hazırlanan ve Türkiye’de bir ilk olan yapay zeka destekli Akıllı Test Paneli girmektedir. Bu panelde, eksik olduğunuz konular yapay zekanın tespitiyle tarafınıza bildirilmekle birlikte yine yapay zekanın yardımıyla ilgili ders videosuna yönlendirilirsiniz. İlgili ders videosunu izleyip eksiklerinizi kapattıktan sonra çözemediğiniz sorular için yapay zekanın sunduğu seviyenize yönelik muadil sorular ile tekrardan soru çözümüne başlayabilirsiniz. Böylece eksikliklerinizi yapay zekanın yardımıyla daha hızlı ve pratik bir şekilde kapatmış olup, zaten kısıtlı olan zamanınızı daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. .

Doping Hafıza TYT+AYT Eşit Ağırlık Dopingi sürekli güncellenen içeriğiyle gerek zengin anlatımlı ders videoları, gerekse içerdiği binlerce video çözümlü Soru Bankası ve Akıllı Test Paneli sayesinde üniversite adaylarının en büyük desteği olmaya devam ediyor.Doping Hafıza Eğitimleri hakkında bilgi almak için bizi 0212 236 74 41  numaralı telefonumuzdan arayabilir,


 Whatsapp 0531 260 97 79  

veya yukarıdaki butona tıklayarak WhatsApp bilgi hattımıza ulaşabilirsiniz.

Siz de Yazın