Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

7,5 Saatte İngilizce

Görsel ve Duysal Hafıza Teknikleriyle Online İngilizce dersine hazırlanmak ister misiniz?

Online Eğitimin Avantajları

  Online eğitimin sağladığı en büyük avantaj esnekliktir. Bununla birlikte daha az para ve zaman harcayarak en yüksek verimi alabilirsiniz.

 Devam zorunluluğu olan bir okula ya da eğitim kurumuna bağlı kalmadan eğitiminizi sürdürebilir, böylelikle hem çalışıp hem de eğitiminize devam etme imkanı bulabilirsiniz.

 Günlük hayatınızı ve işlerinizi aksatmadan dersleri takip edebilirsiniz.

  Ne kadar çalışmak istediğinizi ve dinlenme sürelerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

  Anlamadığınız ya da zorlandığınız konuları tekrar tekrar izleyebilir ve eksiklerinizi rahatlıkla görebilirsiniz.

  Eğitim süreciniz boyunca görme ve duyma duyularınız aktif olarak kullanıldığı için klasik ezberci metotların aksine kalıcı bir öğrenme sağlayabilirsiniz.

Paylaşın

7,5 Saatte İngilizce

Görsel ve Duysal Hafıza Teknikleriyle Online İngilizce dersine hazırlanmak ister misiniz?


Kelime Bilgisi-1 / Sıfatlar-Fiiller (clever-visit)Kelime Bilgisi-2 (open-new)Kelime Bilgisi-3 (be hungry-run)Kelime Bilgisi-4 (use-swim)Kelime Bilgisi-5 (time-rubber)Kelime Bilgisi-6 (health-room) 1. KisimKelime Bilgisi-7 (supply-only)Düzensiz Fiiller-1 (feel-make)Düzensiz Fiiller-2 (grow-rise)Düzensiz Fiiller-3 (drink-understood)Cümle Yapısı-Temel Zamanlar (Özne-Olumsuz Geniş Zaman)1-Cümle Uygulamaları 2-Have-Has-Had 3-Wh Questions1-Modals 2-There is-There are 3-PrepositionsKelime Bilgisi-6 (window-lightning) 2. Kısımxa -

81. 7-15 Yaş İngilizce Paketinin İçeriği


Vücudumuzun ParçalarıRenklerAileHayvanlarGiyeceklerYiyecek ve İçeceklerMesleklerEğitimSağlıkSporUlaşımZamanKonaklamaHava DurumuYönlerKelime Bilgisi / SıfatlarKelime Bilgisi / FiillerDüzensiz FiillerCümle Yapısı - Temel ZamanlarCümle UygulamalarıModals