Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

KPSS Matematik Dopingi İçeriği

Görsel ve Duysal Hafıza Teknikleriyle KPSS Matematik dersine hazırlanmak ister misiniz?

Online Eğitimin Avantajları

  Online eğitimin sağladığı en büyük avantaj esnekliktir. Bununla birlikte daha az para ve zaman harcayarak en yüksek verimi alabilirsiniz.

 Devam zorunluluğu olan bir okula ya da eğitim kurumuna bağlı kalmadan eğitiminizi sürdürebilir, böylelikle hem çalışıp hem de eğitiminize devam etme imkanı bulabilirsiniz.

 Günlük hayatınızı ve işlerinizi aksatmadan dersleri takip edebilirsiniz.

  Ne kadar çalışmak istediğinizi ve dinlenme sürelerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

  Anlamadığınız ya da zorlandığınız konuları tekrar tekrar izleyebilir ve eksiklerinizi rahatlıkla görebilirsiniz.

  Eğitim süreciniz boyunca görme ve duyma duyularınız aktif olarak kullanıldığı için klasik ezberci metotların aksine kalıcı bir öğrenme sağlayabilirsiniz.

Paylaşın

KPSS Matematik Dopingi İçeriği

Görsel ve Duysal Hafıza Teknikleriyle KPSS Matematik dersine hazırlanmak ister misiniz?


Bölme ve BölünebilmeOBEB - OKEKRasyonel SayılarMutlak DeğerÜslü SayılarKöklü SayılarÇarpanlara AyırmaOran - OrantıKümelerProblemlerBasit EşitsizliklerSayı BasamaklarıPermutasyon-Kombinasyon-OlasılıkBirinci Derece DenklemlerSayılarSayılarSayı BasamaklarıBölme ve BölünebilmeOBEB-OKEKRasyonel SayılarBasit EşitsizliklerMutlak DeğerÜslü SayılarKöklü SayılarÇarpanlara AyırmaOran-OrantıProblemlerKümelerPermütasyon-Kombinasyon-OlasılıkModüler AritmetikModüler AritmetikİşlemGeometrik Kavramlar ve AçılarÇokgenler ve DörtgenlerÇember ve DaireKatı CisimlerAnalitik GeometriFonksiyonlarFonksiyonlarTablo ve GrafiklerSayısal Mantık