Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

Kurumsal Eğitimler

İş hayatının standartlarının bir hayli yükseldiği yüzyılımızda yabancı dil gerekliliği bir gerçektir. Yoğun iş temposunda çalışan bireyleri en çok zorlayan şeylerin başından ise vakit darlığı gelmektedir.

Kurumsal Eğitimler

Doping Hafıza İngilizce

İş hayatının standartlarının bir hayli yükseldiği yüzyılımızda yabancı dil gerekliliği bir gerçektir. Yoğun iş temposunda çalışan bireyleri en çok zorlayan şeylerin başından ise vakit darlığı gelmektedir. Dolayısıyla bireyler dil eğitimine zaman ayırmakta zorlanmaktadırlar. Doping Hafıza'nın  hafıza teknikleriyle gerçekleştirdiği çabuk ve kalıcı eğitimler burada devreye girmektedir. Kamu kuruluşları ve özel şirketler başta olmak üzere çeşitli kurum, kuruluş ve organizasyonlar için yaptığımız eğitimlerle dil öğrenme problemine kısa sürede çözüm üretiyoruz.

Kurumsal İngilizce seminerlerimizde, kurumların personel ve profesyonel ihtiyaçları göz önüne alınmaktadır. Görsel ve Duyusal Hafıza Teknikleri kullanılarak hazırlanan seminerlerimizde, 2 günde 1200 İngilizce kelime ve Temel Gramer Eğitimi verilmektedir. Katılımcılar eğitim sırasında kağıt kaleme dahi ihtiyaç duymamaktadırlar. Seminerlerimiz, talep doğrultusunda firmanızın konferans salonunda veya kurumumuzda düzenlenebilir. 

Doping Hafıza Kurumsal İngilizce Eğitimi’nin Avantaj ve Farklılıkları

* Dil öğreniminde beynin en etkili şekilde kullanılması

* Görsel ve duyusal hafıza teknikleriyle kalıcı öğrenmenin sağlanması

* İngilizce ile Türkçe arasındaki dil paralelliğinin kurulması

* İngilizce gramer yapısının Türkçe gramere ve Türklerin dili algılayış biçimine göre yeniden tasarlanmış olması

* Kelimelerin çağrışım yöntemiyle kalıcı belleğe yerleştirilmesi

Kurumsal Eğitimlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için, lütfen iletişim bölümünden bize ulaşınız. 

 

Doping Hafıza Edebiyat

 

Üniversiteye hazırlık sürecinin, öğrencileri bir hayli yorduğu ve yıprattığı bir gerçektir. Birçok farklı dersle hemen hemen aynı zaman dilimi içerisinde meşgul olan öğrenciler için vakit adeta altın değerindedir. Öğrenciler tarafından en çok şikayet edilen durumların başında, bir ders yüzünden diğerine vakit ayıramama gibi durumlar gelmektedir. Doping Hafıza'nın  hafıza teknikleriyle gerçekleştirdiği çabuk ve kalıcı eğitimler burada devreye girmektedir. Dershaneler, kolejler ve okullar gibi çeşitli kurum, kuruluş ve büyük gruplar için yaptığımız eğitimlerle LYS Edebiyat konularının tamamını 3 günde öğretiyoruz. 

Kurumsal edebiyat seminerlerimizde, önceki yıllarda çıkmış ve çıkabilecek soru tahminleriyle birlikte doğrudan hedefe yönelik bir program izlenmektedir. Görsel ve Duyusal Hafıza Teknikleri kullanılarak hazırlanan seminerlerimizde, 3 günde dört yıllık edebiyat müfredatının tamamı verilmektedir. Katılımcılar eğitim sırasında kağıt kaleme dahi ihtiyaç duymamaktadırlar. Seminerlerimiz, talep doğrultusunda okul ve dershanelerinizin konferans salonunda veya kurumumuzda düzenlenebilir. 

 

Doping Hafıza Kurumsal Edebiyat Dopingi’nin Avantajları

* Görsel ve duyusal hafıza teknikleriyle kalıcı öğrenmenin sağlanması 

* 200’ü aşkın yazarın 1000’den fazla eseri

* Dönemler ve özellikleri, şiir bilgisi, söz sanatları, edebiyat akımları, metinler ve işlevleri

Kurumsal Eğitimlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak için, lütfen iletişim bölümünden bize ulaşınız.  

Paylaşın

Bu yazı 346358 kere okunmuş.

Program oldkça yararlı keşke bir hafta gibi bir süreye yayılsaydı 3 günde edebiyatın tamamını bitirdik aklımda oldukça şey kaldı görseller çok iyiydi ama asıl iş sunan hocamızda bitiyordu kendisini oldukça başarılı buldum.

Göktuğ G. (Şemikler Lisesi)

Önce programın hakkında düşüncelerim vardı. Ama arkadaşlarımın zoruyla seminere katıldım. Bu program resmen herseyi 3 günde ezberletiyor.Ve öğrendiklerinizi unutmuyorsunuz..Edebiyatta mükemmel sonuçlar yakaladım :) Suan gerçekten kursa gitmeye değdiğini düşünüyorum.

Esra Kaya

Çok faydalı ve başarılı buldum, ingilizce kursu aldığım için daha iyi oturdu. tüm çevreme tavsiye edeceğim, kursda kafama yerleşmeyen konular simdi daha net oldu. teşekkür ederim, başarılar dilerim.

Hüseyin Dağdelen

Bu kadar kısa sürede bu kadar cok konuyu biranda öğrendim. Şuan Türkiye'nin en iyi üniversitelerinin birinde okuyorum. Edebiyat benim korkulu rüyamdı. Herseyi ezberlemem gerekicek diye düşünürken 3 günde hepsini resimlerle öğrendim.Tuğrul hoca’ya teşekkürler..

Çınar Akın