Whatsapp'tan yaz Çağrı Merkezimiz
Menü

Destek

Destek

Gelişim Bilgilendirme Sistemi Yayında

Doping Hafıza Gelişim Bilgilendirme Sistemi, öğrencilerin gelişim süreçlerini etkili bir şekilde inceleyebileceği ve velileri ile paylaşabileceği sanal bir kılavuzdur.


Gelişim bilgilendirme sistemi ile öğrenciler yıl boyu ilerlemelerini ve performans gelişim süreçlerini öğrenci-veli ekseninde değerlendirme fırsatı bulur. Sistem, öğrencinin günlük çalışma programını, izlediği derslere yönelik istatistiksel verilerini, çözdüğü sorular doğrultusunda doğru ve yanlışlarını, katıldığı denemeler arası performans grafiklerini gösterir.


Gelişim Bilgilendirme Sistemi öğrenci ve veli arasında köprü kurar ve iletişimi kuvvetlendirir. Sınav sürecinin yönetimine dair yer alan videolar ile velilere bilgi verilir. Öğrencinin sistem içinden onay vererek velisini dahil edebileceği bu sürece yönelik kararın, tüm ailenin ortak iradesi ile verilmesi temel esastır.
Amaç, Doping Hafızanın öğrencilerle kurduğu mükemmel bağın velilerle de kurulmasını sağlamak ve sınav yolunda veli-öğrenci koordinasyonunu tam manasıyla sağlamlaştırmaktır.

YKS 2021 Online Eğitim Paketlerimizi İncelemek İçin Tıklayın
1
Sorularınızı Yanıtlayalım
Sepete Git