Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

Sadece 7,5 Saatte İngilizce

Sadece 7,5 Saatte 1200 İngilizce Kelime ve Temel Gramer!

Sadece 7,5 Saatte İngilizce

Yabancı dil öğrenme gerekliliği gerek günümüz iş hayatı gerekse artan sosyal etkileşim sebebiyle neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Bu bağlamda İngilizce, birçok ülkenin resmi dili olarak kullanılmakta ve birçok ülkede de resmi dile ek olarak konuşulmaktadır. Bugün hangi ülkeye gitseniz ya da hangi kuruma iş başvurusunda bulunsanız İngilizce biliyor olmanızın ihtiyaçtan öte, zorunluluk olduğunu görebilirsiniz. Doping Hafıza olarak başlangıç seviyesinden orta seviyeye kadar olan İngilizce kelimeleri ve cümle yapısını (gramer) beynin seveceği, rahatça algılayacağı hale getirdik ve ihtiyacınız olduğunda aralıklarla izlemeniz için online olarak erişime sunduk. Online İngilizce ile İngilizce öğrenmek çok daha kolay!

 

Hemen Satın Al

Paylaşın

Bu yazı 9970 kere okunmuş.

Çok güzel bir program, bir daha katılmayı düşünüyorum.
 

Kadir G. (Özel Meltem Koleji)

Program Türkiye'de ki eğitim sistemini yenmenin en mantıklı ve akıllıca yolu düşünülerek hazırlanmış. Öğrencinin tek bir sınav için yüzlerce yazar ve binlerce eseri ezberlemesi mümkün değil. Bu program, bireyin kendinden en yüksek verimi alabilmesi için hazırlanmış tamamen. Emeği geçenlerin eline sağlık. Umarım sonuçları öğrenciler için olumlu olur.

Mehmet C.

Çok başarılı bir program oldu. Tuğrul Hoca'nın sempatikliği programı daha eğlenceli hale getirdi.

Başak (Şehremini Anadolu Lisesi)

Kesinlikle en az 40 hatta görsel hafızası kuvvetli öğrencilere 50 nete kadar yol açan başarılı bir program olduğunu düşünüyorum.Öğretmenin uslübu da kişiliğide gayet cana yakın.Böyle güzel bir işe imza attığınız için teşekkürler.

Mirza F.G.