Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

Sadece 7,5 Saatte İngilizce

Sadece 7,5 Saatte 1200 İngilizce Kelime ve Temel Gramer!

Sadece 7,5 Saatte İngilizce

Yabancı dil öğrenme gerekliliği gerek günümüz iş hayatı gerekse artan sosyal etkileşim sebebiyle neredeyse zorunlu hale gelmiştir. Bu bağlamda İngilizce, birçok ülkenin resmi dili olarak kullanılmakta ve birçok ülkede de resmi dile ek olarak konuşulmaktadır. Bugün hangi ülkeye gitseniz ya da hangi kuruma iş başvurusunda bulunsanız İngilizce biliyor olmanızın ihtiyaçtan öte, zorunluluk olduğunu görebilirsiniz. Doping Hafıza olarak başlangıç seviyesinden orta seviyeye kadar olan İngilizce kelimeleri ve cümle yapısını (gramer) beynin seveceği, rahatça algılayacağı hale getirdik ve ihtiyacınız olduğunda aralıklarla izlemeniz için online olarak erişime sunduk. Online İngilizce ile İngilizce öğrenmek çok daha kolay!

 

Hemen Satın Al

Paylaşın

Bu yazı 9837 kere okunmuş.

YGS öncesi coğrafya hakkında pek bilgisi olmayan bir insan olarak çok memnun kaldım.

Ayşe H.

videoları tekrar tekrar izleyebilmek çpok güzel daha önce böyle anlattılarda bizmi anlamadık :)

Ebru Ö.

Kesinlikle en az 40 hatta görsel hafızası kuvvetli öğrencilere 50 nete kadar yol açan başarılı bir program olduğunu düşünüyorum.Öğretmenin uslübu da kişiliğide gayet cana yakın.Böyle güzel bir işe imza attığınız için teşekkürler.

Mirza F.G.

Bu seti aldığım günden beri her konu bittikçe test çözüyorum, lys puanım iyice yükseldi, ben hayalimi gerçekleştirirsem size borçluyum

Mehmet C.