Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

Mobil Uygulamamız Güncellendi!

Doping Hafıza Online Eğitim Platformu artık mobil cihazlarda da kullanılabilir.

Mobil Uygulamamız Güncellendi!

Doping Hafıza Online Eğitim Platformu artık mobil cihazlarda da kullanılabilir. Şimdiye kadar yalnızca bilgisayardan platformumuza erişim sağlayan öğrencilerimiz bundan böyle Doping Hafıza uygulamasıyla tablet ve akıllı telefon üzerinden eğitimlerimizi takip edebilecek. Böylece öğrencilerimiz eğitimlerimizi artık her zaman ve her yerde izleme imkanına sahip olacak.
 

Kurulum Bilgisi;
IOS için; App Store' da "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun. Android için; Google Play Store'da "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun.

Bilgi Notu;
Doping Hafıza Online Eğitim Programında aynı anda 2 cihaz kullanım hakkınız mevcuttur. Uygulamamız "1 PC + 1 Mobil Cihaz" veya "1 Tablet + 1 Mobil Cihaz" üzerinden çalışmaktadır. Aynı anda tablet ve PC kurulumu bulunmamaktadır.
 

YKS 2020 Online Eğitim Paketlerimizi İncelemek İçin Tıklayın

Paylaşın

Bu yazı 21016 kere okunmuş.

Gayet tadında ve gayet işe yarayan netler üzerinde artış sağlayan ve tamamen içten bir program. Hocamızın enerjisi her şeyden öteydi.

Ülkü Eren İ.

Çok memnun kaldım. Keşke daha önce sizinle tanışsaydım. Diğer eksiklerimi de tamamlardım. Neyse 3 tane kardeşim var ona faydalanır :). Herşey için teşekkürler.

Esma Kocaman

Sıfır bilgiyle başladığım bu programda birçok şey öğrendim. Kurulan kurguların hepsi göz önüme gelip eserlerin isimlerini ve yazarlarını aklıma getirebiliyorum.Doping hafızaya teşekkürler.

Büşra K.

Bence gayet başarılı bir program. İyi hazırlanmış ve öğrenmesi kolay
 

Yiğit P. (Beşiktaş Anadolu Lisesi)