Mobil Uygulamamız Güncellendi!

Doping Hafıza Online Eğitim Platformu artık mobil cihazlarda da kullanılabilir.

Mobil Uygulamamız Güncellendi!

Doping Hafıza Online Eğitim Platformu artık mobil cihazlarda da kullanılabilir. Şimdiye kadar yalnızca bilgisayardan platformumuza erişim sağlayan öğrencilerimiz bundan böyle Doping Hafıza uygulamasıyla tablet ve akıllı telefon üzerinden eğitimlerimizi takip edebilecek. Böylece öğrencilerimiz eğitimlerimizi artık her zaman ve her yerde izleme imkanına sahip olacak.
 

Kurulum Bilgisi;
IOS için; App Store' da "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun. Android için; Google Play Store'da "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun.

Bilgi Notu;
Doping Hafıza Online Eğitim Programında aynı anda 2 cihaz kullanım hakkınız mevcuttur. Uygulamamız "1 PC + 1 Mobil Cihaz" veya "1 Tablet + 1 Mobil Cihaz" üzerinden çalışmaktadır. Aynı anda tablet ve PC kurulumu bulunmamaktadır.
 

YKS 2020 Online Eğitim Paketlerimizi İncelemek İçin Tıklayın

Paylaşın

Bu yazı 15830 kere okunmuş.

Ezberleme açısından faydalı buldum, görsel hafızayı güçlendirip eserlerin akılda kalmasını sağlayan bir program. Öğretmenimizde samimi bir şekilde anlatıyor.

İlayda K.

Puanlar yükseldikçe insan bir mutlu oluyor, anlatamam cidden çok sağolun, bu paket parasını son kuruşuna kadar hakediyor.

Esra D.

Böyle iyi anlatan hocamız oldu da biz mi dinlemedik, çok iyiydi :)
 

Görkem O. (Şişli Anadolu Lisesi)

Oldum olası matematikten nefret etmişimdir. Bu yüzden hiç çalışma isteğimde yoktu. Ailem sürekli çalış şu matematiğe diye tutturunca kolay çalışma yöntemleri aramaya başladım. Bikaç arkadaşımın tavsiyesi üzerine Doping Hafıza ya bir bakmak istedim. Örnek videoları gerçekten çok iyiydi. Online eğitim setinide satın aldım ve ygs matematikte 36 net yaptım. Bu sene sınava hazırlanacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum. Ben bile yaptıysam sizde yaparsınız.

Elif B.