Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

Mobil Uygulamamız Güncellendi!

Doping Hafıza Online Eğitim Platformu artık mobil cihazlarda da kullanılabilir.

Mobil Uygulamamız Güncellendi!

Doping Hafıza Online Eğitim Platformu artık mobil cihazlarda da kullanılabilir. Şimdiye kadar yalnızca bilgisayardan platformumuza erişim sağlayan öğrencilerimiz bundan böyle Doping Hafıza uygulamasıyla tablet ve akıllı telefon üzerinden eğitimlerimizi takip edebilecek. Böylece öğrencilerimiz eğitimlerimizi artık her zaman ve her yerde izleme imkanına sahip olacak.
 

Kurulum Bilgisi;
IOS için; App Store "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun. Android için; Google Play Store'da "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun.

Bilgi Notu;
Doping Hafıza Online Eğitim Programı'nda 2 Cihaz kullanım hakkınız mevcuttur. "1 PC + 1 Mobil Cihaz" veya "1 TABLET + 1 Mobil Cihaz" üzerinden çalışmaktadır. Tablet ve PC kurulumu bulunmamaktadır.
 

Detaylı Bilgi İçin:
0 212 236 74 41
0 535 360 50 47 ( Whatsapp )
YKS 2020 Online Eğitim Paketlerimizi İncelemek İçin Tıklayın

Paylaşın

Bu yazı 4793 kere okunmuş.

Hocamızın anlatım şekli seri ve akıcı oldoğundan dolayı çok beğendim.Teşekkürlerimi Sunarım
 

Emrah T.(Mezun)

videoları tekrar tekrar izleyebilmek çpok güzel daha önce böyle anlattılarda bizmi anlamadık :)

Ebru Ö.

Şimdiye kadar gördüğüm, duyduğum en güzel ders eğitimi oldu. Çok beğendim inşallah kalıcı olur söylenildiği gibi.KPSS tarih ve coğrafya eğitimlerininde bu şekilde olmasını temenni ediyorum. Bence alan ve bölüm eğitimleride tasarlanıp bu şekilde sunulabilir.

Mehtap M. Al

Program Türkiye'de ki eğitim sistemini yenmenin en mantıklı ve akıllıca yolu düşünülerek hazırlanmış. Öğrencinin tek bir sınav için yüzlerce yazar ve binlerce eseri ezberlemesi mümkün değil. Bu program, bireyin kendinden en yüksek verimi alabilmesi için hazırlanmış tamamen. Emeği geçenlerin eline sağlık. Umarım sonuçları öğrenciler için olumlu olur.

Mehmet C.