Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

Reflekslerle Matematik Mobil Cihazlarda !

Reflekslerle Matematiğe artık mobil cihazlardan da erişim sağlayabilirsiniz.

Reflekslerle Matematik Mobil Cihazlarda !

Doping Hafıza Reflekslerle Matematik mobil platformda da kullanılabilir.
Doping Hafıza Reflekslerle Matematik, sınav için gerekli tüm matematiksel becerilerin öğrenciye adım adım kazandırıldığı etkili bir öğrenme sistemidir. Bu sistemle öğrenci her konuyu temelden ve reflekslere parçalanmış şekilde öğrenir. Her refleksten sonra soru çözer ve bir sonraki refleksi kazanmaya hazır hale gelir.
Birikimli ilerleyerek daha kompleks soruları çözmek için gerekli donanıma sahip olur.

Kurulum Bilgisi;
IOS için; App Store "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun. Android için; Google Play Store'da "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun.

Bilgi Notu;
Doping Hafıza Online Eğitim Programı'nda 2 Cihaz kullanım hakkınız mevcuttur. "1 PC + 1 Mobil Cihaz" veya "1 TABLET + 1 Mobil Cihaz" üzerinden çalışmaktadır. Tablet ve PC kurulumu bulunmamaktadır.

 

Detaylı Bilgi İçin:
0 212 236 74 41
0 533 236 20 05 ( Whatsapp )
YKS 2020 Online Eğitim Paketlerimizi İncelemek İçin Tıklayın

Paylaşın

Bu yazı 556 kere okunmuş.

ilkokula giden kızım için bu eğitimi aldım. okuldaki eğitiminin yanında kelime ezberlemesi ve grameri inanılmaz derecede gelişme gösterdi

yıldız şenel

Çok emek verilmiş. sadece ingilizce öğrenmek için değil hayatın her anlanında uygulayabileceğimiz bir sistem. Teşekkürler.

Mehmet Karagöz

Program Türkiye'de ki eğitim sistemini yenmenin en mantıklı ve akıllıca yolu düşünülerek hazırlanmış. Öğrencinin tek bir sınav için yüzlerce yazar ve binlerce eseri ezberlemesi mümkün değil. Bu program, bireyin kendinden en yüksek verimi alabilmesi için hazırlanmış tamamen. Emeği geçenlerin eline sağlık. Umarım sonuçları öğrenciler için olumlu olur.

Mehmet C.

Ezberleme açısından faydalı buldum, görsel hafızayı güçlendirip eserlerin akılda kalmasını sağlayan bir program. Öğretmenimizde samimi bir şekilde anlatıyor.

İlayda K.