Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

Doping Hafıza Rehberlik Videoları Yayında !

Sınava hazırlanma sürecinde motivasyon, verimli çalışma ve zaman yönetimi gibi çeşitli etkenlerin önemi büyük. Rehberlik videolarımızı bu süreç de izleyebilirsiniz.

Doping Hafıza Rehberlik Videoları Yayında !

Rehberlik videolarımızda, öğrencilerin bu süreçte karşılaşabilecekleri tüm problemler için bir kılavuz oluşturduk. Konsantrasyon artırıcı püf noktalarından çalışmayı kolaylaştıracak ipuçlarına, stresle nasıl başa çıkılacağından kısa sürede alınacak maksimum verime kadar birçok konuda destek veren dijital bir rehberlik sunuyoruz.Doping Hafıza Rehberlik videoları sayesinde öğrenci, mental açıdan donanımlı ve bilinçli şekilde sınava hazırlanma imkânı buluyor.

 

Örnek rehberlik videolarımızı izlemek için tıklayın.

Detaylı Bilgi İçin:
0 212 236 74 41
0 533 236 20 05 ( Whatsapp )
YKS 2020 Online Eğitim Paketlerimizi İncelemek İçin Tıklayın

Paylaşın

Bu yazı 301 kere okunmuş.

Örnek videolarınızı gördükten sonra almaya karar verdim. Puanlarım ciddi derecede yükseliyor. Keşke 2 ay önce başlasaydım.Çok teşekkürler

Selenay D.

Kesinlikle en az 40 hatta görsel hafızası kuvvetli öğrencilere 50 nete kadar yol açan başarılı bir program olduğunu düşünüyorum.Öğretmenin uslübu da kişiliğide gayet cana yakın.Böyle güzel bir işe imza attığınız için teşekkürler.

Mirza F. G.

Program çok yararlıydı. Umarım YGS sınavındada aklıma gelirler.
 

Ecem S. (Ata Koleji)

Şimdiye kadar gördüğüm, duyduğum en güzel ders eğitimi oldu. Çok beğendim inşallah kalıcı olur söylenildiği gibi.KPSS tarih ve coğrafya eğitimlerininde bu şekilde olmasını temenni ediyorum. Bence alan ve bölüm eğitimleride tasarlanıp bu şekilde sunulabilir.

Mehtap M. Al