Whatsapp'tan yaz Çağrı Merkezimiz
Menü

Destek

Destek
İleri Seviye Matematik Eğitimimiz Yayında!
İleri Seviye Matematik Eğitimimiz Yayında! Videosu ile Doping Hafıza'yı Daha Yakından Tanı!
İleri Seviye Matematik eğitimimiz, en temel Matematik becerilerini kazanmış ancak belirli bir seviyenin üzerine çıkmakta zorlanan öğrencilerimiz için geliştirilmiştir.

Bu eğitim, her konunun temelinde bulunan basit formüller ve özelliklere de elbette değinir ancak esas olarak kompleks yapıdaki soruların çözülebilmesi için gerekli olan konu anlatımlarına odaklanır.

Gerek konu anlatımları gerekse her biri bir Akıllı Test sorusu olan refleks ardı sorular tamamıyla bu kompleks yapıdaki soruları çözebilme yeteneğini güçlendirmeye yöneliktir.

‘’Kompleks Refleks’’ diye isimlendirdiğimiz konulara ait reflekslerde bir konuya dair birbirleriyle ilgili şekilde kullanılabilecek özellikler birleştirilerek anlatılır. Böylelikle öğrencinin konuyu birden fazla özelliği ilişkilendirerek bütüncül bir bakış açısıyla öğrenmesi hedeflenir.

‘’Tanı Parçala Çöz’’ ismini verdiğimiz kısımda ise benzer hamlelerle çözülebilecek sorular bir arada bulunur. Soru görüldüğünde yapılacak ilk hamle öğrenciye gösterilir ve daha sonra da bu sorunun nasıl parçalara ayrılacağı öğretilir.

Ardından bu tip benzer hamlelere sahip soruların öğrenci tarafından çözülmesi beklenir.

‘’Ayırt Edici Sorular’’ bölümümüz her ünitenin sonunda yer alır ve o üniteye ait karma sorulardan oluşan bir test niteliğindedir.

Bu sorular tamamıyla yeni nesil ve sınavda çıkma potansiyeli yüksek olan sorulardır. O konuya ait beklenebilecek üst zorluk seviyesindeki sorular bu bölümde yer almaktadır.

Doping Hafıza Reflekslerle Matematik
Serüvenlerle Fizik-Kimya-Biyoloji
Doping Hafıza Tarih Yolculuğu ve Coğrafya Macerası
Diğer paketleri incele
Hızlı Erişim Menüsü
Tanıtım Videoları
Hızlı Erişim Menüsü
1
Sorularınızı Yanıtlayalım
Sepete Git