Whatsapp'tan yaz Çağrı Merkezimiz
Menü

Destek

Destek
Haritalarla Osmanlı Devleti - Yükselme Dönemi
Haritalarla Osmanlı Devleti - Yükselme Dönemi Konusunu Öğrenmenin Ne Kadar Kolay Olduğunu Keşfet!
Bu videoda Doping Hafıza Tarih Yolculuğu dersindeki "Haritalarla Osmanlı Devleti – Yükselme Dönemi" konusu anlatılmaktadır.

Haritalarla Osmanlı Devleti – Yükselme Dönemi konusu Doping Hafıza tarafından özel bir konsept yöntemi ile hazırlanmıştır. Osmanlı’nın yükselme döneminde sınırları nereye kadardı? Hangi padişah nereyi neden ve niçin fethetti? Osmanlı’nın komşuları ve Avrupa ile ilişkileri nasıldı? gibi birçok sorunun cevabını öğrenecek ve sınav sorularını kolaylıkla çözüp, başarınızı hızlıca arttırabileceksiniz.

Haritalarla Osmanlı Devleti – Yükselme Dönemi çözülürken nelere dikkat edilmelidir?

Haritalarla Osmanlı Devleti – Yükselme Dönemi karşımıza gelen harita sorularını ve padişah dönemi sorularını rahatlıkla çözebileceksiniz.

Harita sorularında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta farklı padişahlar döneminde gerçekleşen sınır değişiklikleridir. Bu sınır değişiklikleri üzerinden farklı tarzda birçok yorum/çıkarım becerimizi ölçen sorular gelmektedir. Bu konsept ile sınır değişikliklerini ve padişahların dönemlerindeki spesifik olayları kavrayarak hedefinize rahatlıkla ulaşabileceksiniz.
Doping Hafıza Reflekslerle Matematik
Serüvenlerle Fizik-Kimya-Biyoloji
Doping Hafıza Tarih Yolculuğu ve Coğrafya Macerası
Diğer paketleri incele
Hızlı Erişim Menüsü
TYT Örnek Videolar
Hızlı Erişim Menüsü
1
Sorularınızı Yanıtlayalım
Sepete Git