Whatsapp'dan yaz Çağrı Merkezimiz

2019 Öğrenci Yorumları

Xhzlglc , öğrenci

Ben eşit ağırlık paketini kullanıyorum şu anda alırken çık kararsız kalmıştım. Acaba dershaneye mi gitsem yoksa buraya mı üye olsam diye ama burayı seçtim, iyi ki de burayı seçmişim. Yaklaşık gün önce aldım ama konuları yarıladım sayılır hem anlatış biçimi hem görsel üzerinden anlatımı çok kolaylık sağlıyor. Çok memnunum inşallah sene sonunda emeğimizin karşılığını güzel bir şekilde alırım teşekkür ediyorum.

aytennnn_16 , öğrenci

Sizler olmasanız bu kadar kısa sürede bitmezdi bu konular 50 gün oldu alalı ve 50 gün içerisinde TYT konularım bitti sizler harikasınız aldığınız parayı hakkediyorsunuz alırken tereddüt yaşadım ama iyi ki de almışım çok teşekkür ederim iyi ki varsınız doping hafıza.

silentdeath.can , öğrenci

İyi günler kolay gelsin. Ellerinize sağlık bu son derece güncel ÖSYM müfredatına uygun eğlenceli mükemmel bir matematik uygulaması. Herkesin korkuyla baktığı matematiği gerek test öncesi konu anlatımlı kısa ve öz videolarıyla gerek konu anlatımından hemen sonra testleriyle ve de puan sistemiyle matematik sorularını çözmek efsane eğlenceli hale geliyor. Artık reflekslerle matematik sıkılmak ve korkmak yok! Sıkılmadan ve yorulmadan son derece eğlenceli bir şekilde matematik öğrenmek var. Teşekkür ederim.

forteeess , öğrenci

Gerçekten aşırı güzel ve çok kolay anlaşılabilir bir sitem. Adeta matematiği bir oyun halinde görmemizi sağlayıp başından kalkmamızı engelliyor eğlenerek bize matematiği öğretiyor. Çok fazla beğendim ve memnun kaldım.

cemelifurkan , öğrenci

Merhaba yaklaşık bir ay önce sayısal paketini satın aldım ve şu ana kadar o kadar memnunum ki harika anlatıyorlar. Sayısal dersler olarak ilk önce doping yani görsel olarak daha sonra yazısal olarak detaylı bir şekilde anlatıyorlar gerçekten ben bununla başaracağıma inanıyorum size tekrardan teşekkür ederim.

Ekinfrt , öğrenci

Gayet güzel gidiyor. TYT konularını bitirip AYT konularına geçiyorum yavaş yavaş. Doping de konu eksiğim olmamasını sağlıyor. Zaten tüm videoları güncel ve çıkan konulardan da bu sayede haberimiz oluyor. Konu anlatımı çok iyi anlaşılır. En çok sevdiklerimden biri akıllı test paneli. Süre sıkıntısı yaşayan biri olarak o sorunu ortadan kaldırıyor bir süre sonra. Soruları daha hızlı çözmeyi sağlıyor .Konu anlatımı birebir ders görüyormuşuz gibi ve bundan da çok memnunum.

atakanceneli , öğrenci

Buradan doping hafıza ekibine teşekkür ediyorum gerek konu anlatımı gerek soru bankası özellikle tam dört dörtlük bir ekip herkese teşekkür ederim.

ceyda_krbltt , öğrenci

Ben temeli çok zayıf olan bir öğrenciyim. Liseyi açık öğretim olarak okudum. Yani hiç ders görmedim lise hayatım boyunca. Ama doping hafıza ile rakiplerimden aşağı kalmıyorum. Videolar sayesinde akılda kalıcı oluyor. Dershaneye gitmediğim için hiç pişman değilim. İyi ki varsın doping hafıza.

hosbufatma , öğrenci

TYT-AYT eşit ağırlık paketini kullanıyorum. Çok memnunum, istediğim zaman istediğim yerde açıp konu anlatımı dinliyorum veyahut soru bankasından istediğim dersten soru çözebiliyorum. Mesela önce konu anlatımı dinliyorum sonra soru bankasından konuyla ilgili soruları çözüyorum örneğin bugün yazım kuralları konusunu dinledim konuyu önceden dinlemeseydim bu kadar verim alabileceğimi düşünmüyordum çünkü yeni yeni şeyler öğrendim eksiklerimi öğrendim. Her şey yolunda şu an teşekkürler, Allah’ın izniyle PDR Eskişehir inşallah, emeğinize sağlık.

semihkrblt , öğrenci

Teknik destek hattını aradım bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim iyi ki doping hafıza setini almışım. Geçen sene dershaneye gittim ve dershane sistemini beğenmedim istediğim bölümü kazanamadım mezuna kaldım ve tekrar dershaneye gitmek istemedim çünkü dershaneler hayal edildiği gibi değiller iyiki doping hafıza setini almışım , almadan önce alıp almamak arasında kalmıştım ya alırsam dolandırıcı çıkarsa diye gönlüm el vermemişti en sonunda her şeyi göz önüne aldım ve aldığım için hiç pişman değilim , tam tersi çok mutluyum en nefret ettiğim aklıma girmeyen anlamadığım konu olan optik ve aynalar konusunu öyle güzel anlatmışsınız ki çok güzel anladım sadece o konuyu değil tüm konuları çok güzel anlatmışsınız herkese güzel gönül rahatlığıyla alın derim .

ekinfr , öğrenci

TYT-AYT Tüm dersler paketinizi kullanıyorum. Başlayalı 1,5 ay oldu ve gerçekten çok memnunum, geçen sene dershaneye gitmiştim ama test sonuçlarından bu kadar verim alamamıştım. Bu sene daha verimli çalışabiliyordum Gerçekten işinizde en iyisisiniz. Her şey için teşekkür ederim.

olcay_pekkal , öğrenci

Çalışmalar gayet güzel gidiyor hafıza ve akıl haritaları ile olması ayrı bir avantaj akılda kalıcı ve soru bankası ve ayrıyeten yapay zeka akıllı test paneli eksik kaldığımız konuyu veya çözemediğimiz soruyu direk o konuya yöneltiyor çok iyi, en son reflekslerle matematiğin alt yapısını oluşturuyor ve ne kadar alt yapı sağlam olursa o kadar bina çıkılır ve bu sayede düzgün ve sağlam yıkılmayan bir temel oluşuyor iyiki doping hafızayı almışım diyorum. TYT AYT Sayısal paketini kullanıyorum.

turkmustfa0 , öğrenci

Daha paketinizi yeni aldım normalde ders çalışırken masada 10 dakika duramam ama sizin anlatışınız sayesinde bugün 5 ders çalıştım ve hiç sıkılmadan artık dersler daha zevkli ve üniversite için kaygım yavaş yavaş yok oluyor kazanacağıma eminim sizin sayenizde.

_karadeniz_kizi_ , öğrenci

Ayt bile sizinle güzel, elinize emeğinize sağlık TYT tüm dersler AYT sayısal paketinizi aldım iyi ki almışım en başta çok tereddüt etmiştim ama şu an çok memnunum her şey için teşekkür ederim. Bu saatte bu derse bile çalışabiliyorsam sizin sayenizde.

ezgigko , öğrenci

Uzun zamandır belirsizlikle beklediğimiz gün geldi çattı ve sayenizde içim çok rahat, öncelikle ailem de bende tereddüt etmiştik ama sonra size güvenmeye karar verdik ve sizler bu güveni boşa çıkarmadınız bunun için ayrıca teşekkür ederim. Yoğun ve yorucu bir işte çalıştığım için derslerinizin tamamını izleyemedim istatistiğimden baktığımda sadece %30 ders izleme oranım, testlerin bir çoğunu çözmedi dahi

feray.çalışkan , öğrenci

2 hafta biyoloji konu ve testlerini bitirdim gayet güzel gidiyor. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir program yapmışsınız tekrardan ellerinize sağlık matematik netlerimde dahi artış oldu ciddi anlamda bunu da eklemek istedim.

gmzligzl , öğrenci

İyi ki doping hafıza diyorum iyi ki yapamayan ben yapabiliyorum matematikçilerin neden bu kadar rahat olmasını anlıyorum düşündüğümüz kadar zor ve korkunç değilmiş doping hafıza sayesinde .

İmeliffkk , öğrenci

Teşekkürler her şey için Doping Hafıza, 2 yıl mezuna kaldım dershaneye gittim hiçbir faydasını görmedim dopingi alalı 5 gün oldu ve bana olan katkısını şimdiden görmeye başladım umuyorum ki bu yıl istediğim bölümü istediğim üniversiteye sizin sayenizde gitmiş olacağım tüm doping ekibine teşekkür ederim.

zeynep_gulhann , öğrenci

Sıkılarak dinlediğim matematiği bile tercih ettiğim edebiyat dersini sizin sayenizde çok sevdim. Çok düşünerek aldım paketi fakat ilk derslerim olmasına rağmen oldukça kalıcı bir şekilde hafızama yerleşti. İyi ki siz.

halil.korkutt , öğrenci

Merhaba TYT tüm dersler AYT sözel paketini kullanıyorum netlerimde büyük artış var çözdüğüm sorularda full çekmeye başladım sizlere sonsuz teşekkür ederim doping hafıza.

İlmiyesentrk.534 , öğrenci

Mükemmelsiniz, eşit ağırlık kullanıyorum ben yani nasıl böyle bir şey hazırladınız ben anlayamıyorum o kadar basit o kadar anlaşılır ki ilk etapta tereddütlerim vardı hani sonuçta internetten alınan bir şey sonra bilmiyorum size güvenmek istedim ve sonuç mükemmel iyi ki varsınız doping hafıza ailesi sizinle istediğim bölümü kazanacağıma sonuna kadar inanıyorum.

Dr.agul , öğrenci

Doping hafıza gerçekten çok güzel bir platform reflekslerle matematik bununla çitayı iyice yükseltti her şey o kadar düzenli her şeyi oturarak gidiyor ki bundan sonrasını OSYM düşünsün sizinle birlikte 5 ay sonra iyi ki diyebileceğimize inanıyorum teşekkürler.

hukukyolcusu , öğrenci

Bu kadar kısa bir sürede ben ve Türkçe den full yapmak sonucuma hala inanamıyorum alalı sadece 5 gün oldu iyi ki varsınız, sizinle başaracağım çok teşekkür ederim.

fatmanurr_kara , öğrenci

Paylaşmak istedim sizinle o kadar yararlı geldi ki alalı bir hafta oldu ve nerede ise daha önce anlayıp aklımda tutamadığım birçok şeyi gözümün önüne getirerek anımsıyorum çok teşekkür ederim sadece bir yanlış.

Selahattin38 , öğrenci

Ben meslek liseliyim mezuna kaldım ilk 2 yıldan sonra sayısal ders almadık ama programınız sayesinde o yıl açığı hem anlayarak hem de eksiksiz kapatıyorum iyi ki varsınız alırken de şüphem yoktu sınava kadar gönül rahatlığıyla çalışmaya devam iyi ki varsınız. Yalan yok kusuru var mı diye 2-3 gün inceledim bulamadım cidden helal olsun eğitim için verdiğiniz emeklere dershanelerin yarı fiyatından daha ucuz iyi ki varsınız.

arkni_ , öğrenci

Fizik 40 soruda 40 doğru TYT + AYT Sayısal Paketinizi kullanıyorum. Reklamlarınızı hep görüyorum ama güvenemiyordum. Sınıf arkadaşlarımın da alıp kullandığını görünce onun tavsiyesi ile bende aldım. Dersleri oturup adam akıllı bir düzen ve program içinde dinleyip çalışınca cidden güzel ve olumlu bir sonuç aldığımın farkına vardım. Birçok derse videolar sayesinde hazırlıklı olarak giriyorum. Arkadaşlarımın derslerde dinlediklerini yeni yeni öğrenirken ben dinleyerek tekrar yapıyorum.

hhilal_kocakk , öğrenci

Gerçekten size o kadar şey borçluyum ki matematikte anlayamadığım konuları sizin sayenizde anlamaya başladım. Hiç sıkılmadan saatlerce ders çalışa biliyorum. Bu programın hazırlanmasında emeği geçen herkesin eline sağlık. Konuları en kısa sürede verimli ve akılda kalıcı bir şekilde bitirmek isteyenler için harika bir program.

flczbhrdmrbg , öğrenci

Sayısal full paket kullanıyorum, çok güzel gidiyor iyi ki sizi seçmişim hem dershaneye hem okula gidip yorulmaktan evde ders çalışmak çok daha iyi oluyor.

dilancnplt23 , öğrenci

Merhaba doping hafızanın sadece TYT olan kısmını şu an kullanıyorum ve meslek lisesi çıkışlıyım konuların çoğunda eksiğim vardı dershaneye gittim pek yararının olduğunu söyleyemem şimdi buradan ders alıyorum tek kelimeyle süper hedef polislik inşallah buradaki hocalarım sayesinde hedefime varacağımı düşünüyorum her şey için teşekkürler.

zeyneppablo11 , öğrenci

Seti kullanalı 1 ay oldu. Su 1 ayda o kadar çok şey değişti ki netlerimde baya artış oldu matı bile artık özgüvenli çözüyorum emeğinize sağlık başarının sırrı doping olmalı.

Senaclsrx , öğrenci

Biyoloji 20 soruyu 11 dakikada çözdüm. Şu akıllı test paneli soruları harika süre ile yarıştırıyor yanlış yaptığımda ise anlamadan diğer soruya ise anlamadan diğer soruya geçmeme izin vermiyor. Harika iyi ki almışım.

seyma_keskek43 , öğrenci

Size mükemmelsiniz diyemem çünkü siz mükemmelden ötesiniz. Matematik bu kadar zevkli yapmayı nasıl başardınız. Gerçekten muhteşem ötesi olmuş. Ellerine emeğinize sağlık.

alynozr.1 , öğrenci

TYT tüm dersler AYT sayısal kullanıyorum çok soru çözdükçe kendime güvenmeye başladım meslek lisesi okuyunca konuları görmüyoruz ben dinleyip anladıkça soru çözdükçe gerçekten oluyormuş dedim tekrar çok sağ olun iyi ki dershaneye gitmemişim de sizin paketinizi almışım.

cepniselerpill , öğrenci

Merhaba ben rahime şu an MSKÜ kamu yönetimi okuyorum doping aldım bir hafta önce fakat ders notlarımdan dolayı çok çalışmamıştım bir sene özel matematik dersi aldım ama hiç bu kadar iyi bir net çıkarmamıştım size sonsuz teşekkür ediyorum hedefim hukuk inşallah sayenizde başaracağım.

erslngnsr , öğrenci

Sayısal paketini kullanıyorum bir ay oldu başlayalı özellikle biyoloji dersini çok beğendim zaten sürekli güncelleme geliyor ve beni de çalışmamı çok güzel etkiliyor her şey için teşekkür ederim.

İremdrslnn , öğrenci

TYT tüm dersler AYT sayısal paketinizi kullanıyorum çok güzel gidiyor evimde rahat rahat çalışıyorum geçen sene dershaneye gittim kalabalık ortamda anlayamıyorum yada anlamadığım bir şeyi 5-10 kere soramıyorum haliyle ama burada istediğim kadar dinliyorum bu çok güzel oldu benim için meslek lisesiydim bu sene mezuna kaldım AYT hiç görmedim TYT de öyle böyle ama bu sene sayenizde güzel şeyler yapacağım buna inandırdım kendime uygun fiyata kaliteli bir program gerçekten çok teşekkür ederim sınav sonrası güzel haberlerle yazacağım inşallah .

sumeyyeorthsr , öğrenci

Merhaba öncelikle şunu söylemek istiyorum, almadan önce Youtube örnek edebiyat videolarınızı izlemiştim hala aklımda unutmak mümkün değil. 2 ay oldu ama sanki daha dün çalışmıştım gibi. Bu kadar kolay anlatımlar varken biz nelerle mücadele etmişiz. Sınava 6 ay var ve benim bitirdiğim dersleri tekrar edebilmek için çok zamanım var. En çok da bu beni rahatlatıyor. Hiç pişman değilim aksine bu doğru kararı verip doping hafıza ailesine katıldığım için çok mutluyum, ya kazanamasam diyemiyorum çünkü artık doping hafıza var. Ben hayatım boyunca hiç düzenli matematik çalışmamıştım en fazla bir gün çalışırdım ikinci gün bırakırdım hiçbir ilerleme olmadığı ve sıkıldığım için, şimdi ise sizin sayenizde matematik çalışmaktan keyif alıyorum ki bırakmak istemiyorum. Reflekslerle matematik bu zamana kadar gördüğüm en mükemmel şey, her şey güzel olacak, iyi ki varsınız.

ceylan_zehra , öğrenci

Ben bu sene mezuna kaldım 12. Sınıfta dershaneye gittim ama hiçbir faydasını görmedim. Busene ise gözüm kapalı doping hafızayı aldım. İnşallah bu sene bende hayallerine kavuşanlardan olacağım. Geçen sene doping hafızayı kuzenim arkadaşım kullandı temeli çok zayıf olmasına rağmen şu an istedikleri bölümdeler. Ben MF paketini kullanıyorum. Alalı henüz bir hafta olmasına rağmen çok güzel her gün düzenli olarak izliyorum ve çok memnunum bu sen bende doping hafıza kullanıcısı olarak sistemi gerek sosyal medyada gerek arkadaş çevremde herkese öneriyorum şiddetle tavsiye ediyorum.

seyma.happy , öğrenci

YKS 2019-2018 Başarılarımız

Elifffaydn_ , öğrenci

Merhaba TYT tüm dersler AYT sözel paketini kullanıyorum her şey gayet güzel gidiyor çok teşekkür ederim videolara çalışıp daha sonra soruları çözüyorum ben sözel de olmama rağmen bu kadar net çıkartamıyordum gerçekten teşekkür ederim sayenizde inşallah istediğim bölümü kazanacağım her şey güzel gidiyor.

aybukealtun , öğrenci

Merhaba TYT Tüm Dersler, AYT Sayısal paketinizi kullanıyorum. Gayet güzel ve akılda kalıcı bir anlatım ara ara çalışmama rağmen çok süreklilik sürdürmeme rağmen asla unutmuyorum, zamanım kısıtlı olduğu için bugünden itibaren masa başından kalkmayacağım gibi geliyor, sorular çok kaliteli ve gerçekten çözdüğüm denemelerle birebir kapasitede. Memnun mükemmel bir iş çıkarmışsın tek güvencem diyebilirim. Hedef diş hekimliği yardımcım Doping Hafıza.

ugurbalta06 , öğrenci

Merhaba TYT+AYT Sayısal paketini kullanıyorum. Gayet güzel gidiyor. Güne rahat başlıyorum çünkü anlatımınız gündelik hayattan akılda kalıcı ifadelerle olduğu için hızlı ve kolay anlıyorum. Anlamadığım konu olursa videoları tekrardan izliyorum. Daha sonra hem sizin sunduğunuz testleri hem de başka kaynakların testlerini rahatlıkla çözebiliyorum. Eminim ki istediğim hedefe, bu zorlu süreci, hiçbir zorluk çekmeden başaracağım.

tuncayaltunel , öğrenci

Doping hafıza size çok teşekkür ederim sizin sayenizde derslerim başarıyla gelişiyor hocalarıma çok teşekkür ediyorum alalı üç gün oldu iyi ki de almışım TYT tüm dersler AYT sayısal paketinizi aldım çok memnunum.

deryabilgic , öğrenci

TM paketini kullanıyorum. Dershaneye gitmiş biri olarak da kesinlikle doping hafıza daha iyi. Alalı bir ay oldu ama çalışmalarım gayet iyi gidiyor ve çözdüğüm testlerdeki doğru sayısı beni mutlu ediyor. Özellikle mat ve edebiyat anlatımları çok iyi herkese de tavsiye ediyorum. Teşekkürler Doping Hafıza.

gnyy.mustafa , öğrenci

Sözel kullanıcı yorumu pek göremedim benim paketim sözel paket baştan sona çok güzel hazırlanmış alalı bir hafta oldu test sonuçları 39 soruda 36 doğru dershane yerine bunu almakla bence çok iyi yapmışım sözel kullanıcı yorumu da pek yoktu sözel almak isteyenlere de tavsiyemdir teşekkür ederim her şey için.

Hızlı Erişim Menüsü
2019 Öğrenci Yorumları
1
YKS-KPSS-LGS
Uzmanlarımıza Danış
Sepete Git