Whatsapp'dan yaz Çağrı Merkezimiz

2020 Öğrenci Yorumları

Mervexyigit , öğrenci

Çok güzel anlatıyorsunuz çok iyi anlıyorum TYT tüm dersler AYT eşit ağırlık paketinizi kullanıyorum.

Hakimehaniminblogu , öğrenci

Gerçekten mükemmel anlatıyorsunuz anlamak isteyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum.

eda.sogut , öğrenci

İnanamıyorum sıfırdan başladım ve 40-50 soruda hemen hepsini doğru yaptım diyenlere ben temeli olmayan bir öğrenciyim sayısal paketinizi aldım ve ilk dersten sonraki sonucum doğruymuş teşekkürler Doping Hafıza.

berkkrsl , öğrenci

Özel okula gidemeyenler için çok güzel bir sistem herkese tavsiye ediyorum zaman kavramı da yok istediğiniz zaman açın. Harikasınız.

sevvalsahnn , öğrenci

Özel okula gidemeyenler için çok güzel bir sistem herkese tavsiye ediyorum zaman kavramı da yok istediğiniz zaman açın. Harikasınız.

dilaniipek , öğrenci

Çok teşekkürler, matematik çok güzel hayatımda bunları çözemem dedim şimdi takır takır çözüyorum emeğinize sağlık.

feyzakrty , öğrenci

Öncelikle ben teşekkür ederim. Çalışmalarım harika gidiyor. Doping Hafıza ile hiç sıkılmadan ders çalışıyorum. TYT Tüm Dersler + AYT Sayısal paketinizi kullanıyorum. Samimiyetle söylüyorum ki Doping Hafıza gerçekten harika bir platform. Doping Hafıza ekibinin emeğini takdir ediyorum. YKS ye veya herhangi bir sınava hazırlanan herkese Doping Hafıza kullanmalarını tavsiye ediyorum. Eminim ki çok memnun kalacaklardır.

dilaraakcsm , öğrenci

Evet gayet memnunum yani matematikten gram anlamayan ben sürekli matematik çalışasım geliyor. Emeklerinizin karşılığını kat be kat hakkediyorsunuz. Umarım güzel sonuçlarda elde ederim.

nur.tuqce , öğrenci

Cidden size çok teşekkür ederim. Türkçe dil bilgisinden 12 netin üstüne çıkamıyordum takılıp kalıyordum, bugün fark ettim ki 22.5 net yapıyorum gerçekten şaşırdım, daha alalı çok olmamasına rağmen düzenli olarak dopinge çalışınca cidden katkısını gördüm ve hiç sıkılmadan çalışıyorum hatta şu an saat 04.12 benim uyumam gerekiyor fakat doping hafıza öyle bir platform ki insanın çalıştıkça çalışası geliyor. Emeğinize sağlık. Doping hafızayı herkese öneriyorum eminim ki memnun kalacaklardır.

mervexyigit , öğrenci

Merhaba ben TYT tüm dersler AYT eşit ağırlık paketinizi kullanıyorum sözel kısmında harika olduğunuz gibi sayısal da reflekslerle matematik ile konu anlayıp temelimizi atmamızı sağlıyorsunuz sonra TYT matematik ile bizi sınava hazırlıyorsunuz harika bir sistem herkese tavsiye eder teşekkür ederim.

bernaa.tspnr öğrenci

Emeğinize sağlık gerçekten aldığım günden itibaren en temel bir biçimde çalışıyorum. İnşallah 2020 sınav sonrası sizinle de paylaşırım iyi ki varsın Doping Hafıza

bernaa.tspnr , öğrenci

2019 Öğrenci Yorumları

miracc123 , öğrenci

2019 Öğrenci Yorumları

elifdiaryss öğrenci

Merhaba TYT AYT tüm dersler paketinizi daha bugün aldım. Uygulamayı incelediğim süre ve ders çalıştığım süre boyunca gayet memnun kaldım.

melikebican , öğrenci

Merhaba, TYT tüm dersler + AYT eşit ağırlık paketinizi kullanıyorum dün kullanmaya başladım, çok iyi gidiyor, sınava 2. girişim hazırlanmadım ve barajı dahi geçemedim. Ama siz bana umut oldunuz ve herşey çık güzel reflekslerle matematiği çok sevdim Türkçeden iki konum bitti bile, kendimi günlük üç saat çalışmaya ayarlamıştım ama daha fazla sürüyor, zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum bile gerçekten çok güzel iyi ki varsınız, iyi ki satın almışım, inşallah YKS 2020 de her şey çok güzel olacak.

_mzgn74_ , öğrenci

Sayenizde temelden ve hızlı ilerliyorum.

zeynepsudednc , öğrenci

Daha 2. Günüm fakat netlerimde gerçekten artış olduğunu fark ediyorum anlatım tarzı gerçekten akılda kalıcı, satın almadan önce ailem biraz yadırgadı ama önce cidden dershaneyle hiçbir fark yok eğer akıllarda soru işareti varsa çekinmeden biz öğrencilere sorabilirler. 2020 bomba gibi geliyoruz

feyzakrty , öğrenci

Doping Hafıza ile çok sevdiğim ama sorularını çözmekte güçlük yaşadım, fizik artık çok kolay.

savassozturk , öğrenci

Bu andan itibaren profesyonel oldum yapılan sistem içerik ve anlatım tüm ön yargımı kırdı matematik dersini öğrencilerinize sevdirmek için çok güzel şeyler yapmışsınız matematiğin en ince ayrıntısına kadar öğrenmek istiyorum diyenler mutlaka doping hafızayı edinmeli reflekslerle matematik reflekslerinizi güçlendirir.

Hızlı Erişim Menüsü
2020 Öğrenci Yorumları
1
YKS-KPSS-LGS
Uzmanlarımıza Danış
Sepete Git