Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

Doping Hafıza Online Eğitim SSS

Doping Hafıza Online Eğitim Hakkında Sık Sorulan Sorular.

Doping Hafıza nedir?

Doping Hafıza TYT-AYT-KPSS ve İngilizce öğretimi konusunda hafıza teknikleriyle eğitimler düzenleyen ve bunu seminerler veya online eğitimler aracılığıyla öğrencilere ulaştıran bir eğitim platformudur.

Hafıza Teknikleri nedir?

Hafıza teknikleri beynin anladığı dilden konuşarak onu en aktif şekilde kullanma sanatıdır. Hafıza tekniklerinin amacı edinilmek istenen bilgileri çağrışımlar, şifrelemeler, abartılı ve sıradışı bağlantılar kullanarak anı formatına dönüştürüp kalıcı belleğe göndermektir.

Seneler alan eğitimleri saatlerle ifade edilen sürelerde veriyorsunuz. Bu nasıl oluyor?

Sistemimizin ve kullandığımız tekniklerin yapısı derslerin hızlı ve bütünsel bir şekilde anlatılmasına olanak sağlıyor. Derslerimiz eksiksiz ve detaylı şekilde dizayn ediliyor. Ayrıca tempo hızlı dahi olsa öğrencinin dikkatini ve motivasyonunu olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde ayarlanıyor.

Online eğitim ile bu derece ciddi bir sınava hazırlanmak doğru mu?

Online eğitimin esneklik, devam zorunluluğu olmadan ders takibi, her an internetin olduğu her yerden sınırsız tekrar imkanı gibi avantajları vardır. Dolayısıyla TYT, AYT ve KPSS gibi ciddi sınavlara hazırlanma konusunda online eğitim doğru bir adrestir.

Eğitimcilerin ders hakimiyeti, anlatımı ve sundukları ders içerikleri ne ölçüde güvenilir?

Konu anlatımlarını gerçekleştiren tüm eğitimcilerimiz hem kendi branşları hem de hafıza teknikleri konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. Anlatımlar akıcı ve anlaşılır ve dersleri kavratmaya yönelik şekilde gerçekleştirilmiştir. Ders içerikleri ise tamamen müfredata uygun ve sınav başarısına odaklıdır.

Satın aldığım online eğitimleri ne kadar süreyle kullanabilirim?

Eğitimi aldığınız tarihten sınav tarihine kadar satın aldığınız eğitimleri kullanabilirsiniz.

Doping Hafıza Online Eğitim Platformu’nu kullanabilmek için bilgisayara program kurmam gerekli mi?

Evet, gerekli. Son derece basit ve kullanıcı dostu olan bu programı nasıl kuracağınız dersleri aldığınızda gelen şifre ve aktivasyon mailindeki yönlendirmede adım adım anlatılmıştır.

Size nasıl ulaşabilirim?

0212 236 74 41 veya 0533 236 20 05 nolu telefonlardan bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

Doping Hafıza Online Eğitim Platformu’nu mobil cihazımda nasıl kullanabilirim?

IOS için; App Store "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun.
Android için ise Google Play Store'da "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun.
Daha sonra bilgilerinizle giriş yapıp Doping Hafıza Online Eğitim Platformu'nu mobil cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.