YKS'ye KALAN

0GÜN

Doping Hafıza Online Eğitim SSS

Doping Hafıza Online Eğitim Hakkında Sık Sorulan Sorular.

Doping Hafıza nedir?

Doping Hafıza TYT-AYT-LGS-KPSS ve DGS sınavlarına hazırlık aşamasında öğrencilerin çağı yakalayan online eğitim yöntemleri ve yapay zeka teknolojisini kullanarak etkili sonuçlar aldığı bir online eğitim platformudur.

Hafıza Teknikleri nedir?

Hafıza teknikleri beynin anladığı dilden konuşarak onu en aktif şekilde kullanma sanatıdır. Hafıza tekniklerinin amacı edinilmek istenen bilgileri çağrışımlar, şifrelemeler, abartılı ve sıradışı bağlantılar kullanarak anı formatına dönüştürüp kalıcı belleğe göndermektir.

Reflekslerle Matematik nedir?

Reflekslerle Matematik, sınav için gerekli tüm matematiksel becerilerin öğrenciye adım adım kazandırıldığı etkili bir öğrenme sistemidir. Bu sistemle öğrenci her konuyu temelden ve reflekslere parçalanmış şekilde öğrenir. Her refleksten sonra soru çözer ve bir sonraki refleksi kazanmaya hazır hale gelir. Birikimli ilerleyerek daha kompleks soruları çözmek için gerekli donanıma sahip olur.

Serüvenlerle Fen nedir?

Serüvenlerle Fen Bilimleri konunun mantığını kavratan etkili animasyonlar, interaktif konu anlatımları, her üniteye özel orijinal arayüz ve görsel tasarımlarla siz öğrencilerimizle buluşuyor. Soru bağlamında her videonun ardındaki pekiştirici sorular ve ünite sonlarındaki yeni nesil sorular ile puan toplama ve rozet kazanma imkânı sunuyor. Böylece devamlılık ve bütünlük esasına dayalı serüven formatı içinde ilerlemek ve sıkılmadan öğrenmek mümkün oluyor.

Seneler alan eğitimleri saatlerle ifade edilen sürelerde veriyorsunuz. Bu nasıl oluyor?

Sistemimizin ve kullandığımız tekniklerin yapısı derslerin hızlı ve bütünsel bir şekilde anlatılmasına olanak sağlıyor. Derslerimiz eksiksiz ve detaylı şekilde dizayn ediliyor. Ayrıca tempo hızlı dahi olsa öğrencinin dikkatini ve motivasyonunu olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde ayarlanıyor.

Online eğitim ile bu derece ciddi bir sınava hazırlanmak doğru mu?

Online eğitimin esneklik, devam zorunluluğu olmadan ders takibi, her an internetin olduğu her yerden sınırsız tekrar imkanı gibi avantajları vardır. Dolayısıyla TYT, AYT ve KPSS gibi ciddi sınavlara hazırlanma konusunda online eğitim doğru bir adrestir.

Eğitimcilerin ders hakimiyeti, anlatımı ve sundukları ders içerikleri ne ölçüde güvenilir?

Konu anlatımlarını gerçekleştiren tüm eğitimcilerimiz hem kendi branşları hem de hafıza teknikleri konusunda uzmanlaşmış kişilerdir. Anlatımlar akıcı ve anlaşılır ve dersleri kavratmaya yönelik şekilde gerçekleştirilmiştir. Ders içerikleri ise tamamen müfredata uygun ve sınav başarısına odaklıdır.

Satın aldığım online eğitimleri ne kadar süreyle kullanabilirim?

Eğitimi aldığınız tarihten sınav tarihine kadar satın aldığınız eğitimleri kullanabilirsiniz.

Doping Hafıza Online Eğitim Platformu’nu kullanabilmek için bilgisayara program kurmam gerekli mi?

Evet, gerekli. Son derece basit ve kullanıcı dostu olan bu programı nasıl kuracağınız dersleri aldığınızda gelen şifre ve aktivasyon mailindeki yönlendirmede adım adım anlatılmıştır.

Size nasıl ulaşabilirim?

0 212 236 74 41 veya 0 533 236 20 05 nolu telefonlardan bizimle iletişime geçmeniz mümkündür.

Doping Hafıza Online Eğitim Platformu’nu mobil cihazımda nasıl kullanabilirim?

IOS için; App Store "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun.
Android için ise Google Play Store'da "Doping Hafıza" araması yapın ve Doping Hafıza logosunu gördüğünüz uygulamayı telefonunuza kurun.
Daha sonra bilgilerinizle giriş yapıp Doping Hafıza Online Eğitim Platformu'nu mobil cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.