Doping Hafıza
Whatsapp'tan yazÇağrı Merkezimiz
Doping Hafıza nedir?

Doping Hafıza nedir?

Uygulamamızda Neler Var?

Sınava hazırlık sürecindeki tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış online panelimizde; birebir canlı rehberlik desteği alabilir, anında online özel ders alabilir, ders çalışma programınızı yoğunluğunuza göre hazırlayabilir, çıkmış soruların detaylı analizlerine ve çıkabilecek soruların tahminlerine ulaşabilir, yapamadığınız soruların fotoğrafını atarak en kısa sürede cevapların videolu çözümlerine ulaşabilirsiniz.

Pc ve Mobil

Yapay Zeka Destekli Akıllı Test Paneli

Akıllı Test Paneli, Türkiye’de ilk defa yapay zekanın bir online platformunda kullanıldığı, kullanıcıların eksiklerini saptayıp hangi konulara daha fazla çalışmaları gerektiğini söyleyen teknolojik bir paneldir.

Yapay Zeka

Kişiselleştirilmiş Ders Çalışma Programı

Kişiselleştirilmiş “Ders Çalışma Programı” ile dilersen sadece eksik olduğu konuları seçebilir, dilersen hazır ders çalışma programlarını kullanabilir veya katılacağın seviye tespit sınavının sonucuna göre sana özel hazırlanan ders programını kullanarak hemen çalışmaya başlayabilirsin! Ayrıca sadece test çözmek için, veya sadece ders videosu izlemek için çalışma takvimi de hazırlayabilirsin.

Ders Programı

İnteraktif Ders Videoları

Okuma ve izlemelerin ötesinde bir öğrenim deneyimi yaşayın. Yapay zeka sayesinde vakit kaybetmeden dersi izlediğiniz anda çıkan interaktif sorularla hızlı ve etkili şekilde öğrenin.

interaktif ders videoları