Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

LYS YOLUNDA BİR ANAHTAR: DOPİNG HAFIZA

LYS YOLUNDA BİR ANAHTAR: DOPİNG HAFIZA

LYS YOLUNDA BİR ANAHTAR: DOPİNG HAFIZA

23
Mart

LYS YOLUNDA BİR ANAHTAR: DOPİNG HAFIZA

lys 2018 konuları , lys müfredatı 2018 , 2018 online eğitim , 2018 doping eğitim , hafıza teknikleriyle lys |23-03-2015 | Yorumlar: | Bu yazı 10895 kere okunmuş.

LYS’ye hazırlık süreci öğrenciler için yorucu ve yıpratıcı bir süreçtir.

 

LYS’ye hazırlık süreci öğrenciler için yorucu ve yıpratıcı bir süreçtir.

 

YGS’den sonraki üç ay içerisinde birçok farklı dersi mümkün olduğunca eksiksiz şekilde halledip LYS’de başarı elde etmek her öğrencinin istediği şeydir. Fakat ders içeriklerinin hacim genişliği ile ters orantılı olan zaman aralığı öğrencinin her derse yeterince vakit ayırmasına engel olmaktadır. Bu da öğrencide stres oluşturmakta, zaten yeterince öğrenemediğini düşündüğü bilgileri de sınavda unutacağı düşüncesini ortaya çıkarmaktadır.

 

Bu yoğun ve kritik süreç için öğrencilerin kolay öğrenebileceği pratik yöntemler geliştiren Doping Hafıza; görsel, duyusal ve çağrışımsal hafıza tekniklerini kullanarak online eğitimler ve seminerler aracılığıyla öğrencilerin kabusunu avantaja çevirmektedir. Bu teknikler sayesinde çok kısa sürelerde bir dersin müfredatının tamamını aktarmayı başaran Doping Hafıza, bunu kalıcı tekniklerle gerçekleştirdiği için de öğrencilerdeki unutma kaygısını ortadan kaldırmaktadır.

 

Analizlere dayalı soru tahminleri, hedefe yönelik çalışma, not tutma gerekliliğinin ortadan kalkması, tamamen görselliğe dayalı olma, online eğitim ile sistematik ve bütüncül bir yol izleyerek aynı zamanda sınırsız tekrar imkanı sunma gibi artılar Doping Hafıza’yı alışılagelen klasik eğitimlerden ayrı ve değerli bir yere koymaktadır. Sınav kaygılarından kurtulup fark yaratmak isteyen tüm öğrencileri eğitimlerimize bekliyoruz.

 Doping Hafıza Eğitimleri hakkında bilgi almak için bizi 0212 236 74 41  numaralı telefonumuzdan arayabilir,


 Whatsapp 0531 260 97 79  

veya yukarıdaki butona tıklayarak WhatsApp bilgi hattımıza ulaşabilirsiniz.

Siz de Yazın