Doping Hafıza
Whatsapp'tan yazÇağrı Merkezimiz
Biz Kimiz

Hakkımızda

2011 yılında kurulan Türkiye'nin En Büyük Dijital Öğrenme Platformu Doping Hafıza, 200 kişilik kadrosuyla farklı öğretim enstrümanları ile çağdaş programlar tasarlayarak teknoloji sektörünün gelişmesine öncülük etmeye devam ediyor. Kurulduğu günden bugüne on binlerce kullanıcıya bütüncül, sistemli ve yeni nesil bir öğrenme deneyimi sunan Doping Hafıza; 70 bini aşkın video, tamamı çözüm videolu 100 bini aşkın soru, 5 bini aşkın konsept, 20 bini aşkın görsel ve animasyon, 350 bin dakikayı aşkın içeriğe imza atmıştır.

Doping Hafıza bünyesinde YKS, LGS, KPSS, DGS, ALES’e özel hazırlanan içeriklerin yanı sıra ara sınıflara yönelik paketler de yer alıyor. Türkiye’de ilk kez kullanılan yapay zekâ destekli akıllı test paneli, hafıza teknikleri, akıl haritaları, kişiselleştirilmiş çalışma programı desteği, infografikler, rehberlik videoları, velilere özel hazırlanan Gelişim Bilgilendirme Sistemi, soruları videolu çözen Çözücü uygulaması ile Reflekslerle Matematik, Serüvenlerle Fen Bilimleri ve Tarih Yolculuğu gibi özel olarak oyun formatında geliştirilen inovatif teknolojiler aracılığıyla kullanıcılar için en doğru adres olma özelliğini sürdürüyor.

Doping Hafıza, sürekli gelişen vizyoner bakış açısı çerçevesinde her biri alanında uzman olan dinamik çalışan kadrosuyla Türkiye’deki tüm kullanıcıları teknolojik ve güncel araçlar ile buluşturmaya devam ediyor.