Online Öğrenci

336

YKS'ye KALAN

0GÜN

YKS Geç Başvurusu en son ne zaman?

YKS Geç Başvurusu en son ne zaman?

YKS Geç Başvurusu en son ne zaman?

11
Mart

YKS Geç Başvurusu en son ne zaman?

yks sınavı , yks ne zaman , yks başvuru , yks kayıt , yks geç başvuru |11-03-2019 | Yorumlar: | Bu yazı 11414 kere okunmuş.

Bu sene yaklaşık 2 milyon öğrenci YKS'ye katılacak. Sınava hazırlanan öğrencilerden başvuruların bitmesinin ardından YKS geç başvuru tarihlerini merak etmeye başladı.

Lise mezunu ve lise son sınıf öğrencilerinin üniversiteye geçmeleri için gireceği YKS’nin normal başvuruları, 06 Mart 2019 tarihi itibariyle sona erdi. Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavı (ÖSYM), YKS başvurularını kaçıranlar için sadece bir gün sürecek ek başvuru süreci tanıdı.

YKS GEÇ BAŞVURU TARİHİ VE SINAV ÜCRETİ

ÖSYM, başvuru yapamayanlar ya da başvurularına yeni oturum eklemek isteyen adaylar için YKS'ye geç başvuru gününün 19 Mart olduğunu hatırlatarak, bunun sonucunda aday sayısında artış olabileceğini belirtti. Sınav ücreti ise geç başvuru tarihi ile aynı gün ödenecek olup geç başvuru tarihi için YKS sınav ücreti ise 75 TL olacak. Doping Hafıza Eğitimleri hakkında bilgi almak için bizi 0212 236 74 41  numaralı telefonumuzdan arayabilir,


 Whatsapp 0531 260 97 79  

veya yukarıdaki butona tıklayarak WhatsApp bilgi hattımıza ulaşabilirsiniz.

Siz de Yazın