YKS'ye KALAN

0GÜN

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi

Mesafeli Satış Sözleşmesi
KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Amacı:

Bu sözleşme DH YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. (bundan sonra Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim Sitesi olarak anılacaktır) ile sözleşmeyi okuyup kabul linkini tıklayan kişi (bundan sonra KULLANICI olarak anılacaktır) arasında aşağıda detayları açıklanan Online Uzaktan Eğitim Hizmeti için imzalanmıştır.

Son KULLANICI bu hizmet sözleşmesini okuyup kabul ettikten sonra bu ürün kullanabilir ve/veya bu hizmetten yararlanabilir ve sadece bu anlaşmada geçen maddelerde belirtilmiş haklara sahiptir

Önemli! Bu hizmeti ilk defa kullanmadan önce Hizmet Sözleşmesinin tamamını dikkatle okuyunuz. Son KULLANICI bu Hizmeti ilk kullanımından veya çalıştırmasından itibaren burada geçen anlaşma koşullarından haberdar kabul edilir. Bu metni okuduğu, anladığı ve buradaki koşullarla bağlı olduğunu kabul etmiş sayılır. Bu hükümleri kabul etmemeniz halinde hizmetten yararlanamaz, izleyemez, dersleri takip edemez ve kullanamazsınız. Bu koşullar dışındaki kullanım halleri telif haklarının ihlali olarak nitelendirilecektir.

Bu hizmetle ilgili tüm fikri ve sınai haklar Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesine ait olup, eserin izinsiz olarak kullanılması, çoğaltılması, yayılması, satışa sunulması ve benzeri durumlarda ilgili kişi veya kişiler hakkında hukuki ve cezai yaptırımlara başvurulacaktır.

KULLANICI Lisansı:

Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesinin içindeki sunumların, yazılımların, grafik KULLANICI arabirimlerinin, seslerin ve videoların son KULLANICI tarafından aşağıda belirtilen hükümlere uygun olarak kullanılmasını şart koşar:

Lisans hakkı, son KULLANICI’ ya münhasıran eserin kullanma hakkı sağlamaktadır. "Kullanım Hakkı", ürünün kullanılmasını, saklanmasını, yüklenmesini, çalıştırılmasını ve görüntülenmesini satın alındığı sürece içermektedir. Lisans hakkı tanınan son KULLANICI eserde değişiklik yapamaz, eseri çoğaltamaz, eseri yayamaz, başkalarının kullanımına sunamaz, eserden yararlanarak yeni bir eser oluşturamaz, eserin lisans ya da kontrol özelliklerinden herhangi birini devre dışı bırakamaz.

KULLANICI Hakları:

Bu ürün ister bireysel, ister kurumsal olarak satın alınmış olunsun, Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com tarafından tek bir gerçek kişi üzerine kaydedilir ve sadece o kişi tarafından belirtilen süre içinde kullanılabilir.

Ürün hakkında yeterli bilgiye ve sistem gereksinimlerine sahip olduğuna inanan KULLANICI, şifre ve KULLANICI adını almak üzere www.dopinghafiza.com adresine giriş yapar. Üye kaydını gerçekleştirir.

Sisteme giriş yapan kullanıcı satın almak istediği eğitimi seçer, yönergeleri takip ederek ödeme işlemini gerçekleştirir ve eğitimi satın alır. Son kullanıcı almış olduğu bu eğitimi belirtilen süre içinde takip eder. Bu hizmeti başkalarının kullanımına açamaz, kiraya veremez.


Kullanım Kısıtlamaları:

Sunumlar, görseller, metinler ve konuşmaların bütün telif hakları Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesine aittir. KULLANICI; sunumları, görselleri, metinleri ya da konuşmaları Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesinden izin almadan kullanamaz.

Ürünün toplu halde izinsiz gösterimleri veya kullanımı olduğu takdirde gösterimi yapan organizasyon, şirket veya kurum; faaliyete katılan her bir kişi için gerekli olan kullanım bedelini Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesine ödemekle yükümlüdür. Söz konusu şifre bilgilerini veren ya da paylaşan KULLANICI doğacak olan hukuki ve cezai müeyyidelerden sorumludur.

Bu eğitimlerde veya içinden alınmış görsel malzemeyi, sunumları, sesleri, videoları ve ilgili olabilecek her türlü medyayı aynı veya alıntılanmış şekilde herhangi bir medya seklinde çoğaltmak, kopyalamak, yayınlamak ya da dağıtmak kesinlikle yasaktır.

Sözleşmenin Kabulü:

www.dopinghafiza.com üyesi olmak istiyorsanız, önce üyelik formunu doldurmanız ve www.dopinghafiza.com Eğitim Sözleşmesi hükümlerine uymayı kabul ve taahhüt etmeniz gereklidir. Kararınıza göre kayıt formunun altında bulunan "sözleşmeyi okudum kabul ediyorum" seçeneğini onaylamanız ve Üye ol butonuna basmanız kayıt işleminiz için yeterlidir.

Sözleşme Konusu:

Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com ’un sözleşmeyi onaylayan üyeye internet üzerinden Hafıza Teknikleriyle TYT, AYT, YKS, DGS, KPSS, LGS, İngilizce ve diğer eğitimlerin uzaktan eğitim şeklinde sağlamasıdır.

Sözleşme Bedeli ve Ödeme:

Sözleşme bedeli tüm vergiler dahil, Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesinde yazılı olarak belirtilen paket eğitim programları ücretlidir. İnternet sahifesinde gösterilen şekilde gerekli işlemin tam olarak yapılması şarttır. Bu konuda üye tarafından yapılabilecek hatalar nedeni ile üyelikte ve ödemede çıkabilecek aksaklıklardan www.dopinghafiza.com sorumlu değildir.

İnternet üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemelerin bedelleri üyenin kredi kartından otomatik olarak çekilir. Ödeme işlemi onaylandıktan sonra eğitimler kullanıma açılır. Üye İsterse Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesinin banka hesabına eğitim bedelini yatırarak da eğitimleri satın alabilir. Bu durumda eğitim ücretin hesaba geçmesinin ardından 24 saat içerisinde kullanıma açılır. Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesi indirim veya artırım ücret uygulamasını döneme göre değiştirme hakkına sahiptir. Kullanıcı üyelerin satın aldıkları ürünün satış, teslim ve iadesi ile ilgili olarak 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği (RG:27.11.2014/29188) hükümleri ile yürürlükteki diğer yasalara tabidir. Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesi tarafından satılan tüm ürünler Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 14 maddesinin ğ bendinde sayılan Cayma Hakkının Kullanılamadığı Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallardan olduğu için ürün satın alındıktan sonra hiçbir şekilde iade söz konusu olamaz.

Özel Hükümler:

a) Üye, sözleşme kapsamında kendisine daha önce başka üyelerce seçilmemiş bir KULLANICI adı ve şifre belirler. KULLANICI adı ve şifrenin seçimi, korunması tamamıyla üyenin sorumluluğundadır. Şifre sadece üye tarafından bilinir. Şifresini yanlış giren üye, şifremi unuttum bölümünden kendi e-mail adresine şifresinin gönderilmesini sağlayabilir. Şifrenin seçimi ve korunması tamamıyla KULLANICI’nın sorumluluğundadır. www.dopinghafiza.com şifresini yanlış kullananlardan doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.

b) KULLANICI’nın üyeliği gerektiren servislere bağlanabilmesi için KULLANICI adını ve şifresini doğru girmesi gereklidir. Bu işlem üye girişi yapmak şeklinde tanımlanır. Üyenin faydalanacağı eğitimler, bedelini ödediği paketlere bağlı olarak giriş yaptıktan sonra üyeye gösterilecektir.

c) KULLANICI olma kişiseldir. Başkasına devredilemez ve kullandırılamaz.

d) KULLANICI, Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com hizmetlerinden yararlandığı sırada, Üyelik formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma gibi) durumlarda bilginin hatalı veya eksik olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu, bu hallerde üyeliğinin sona erebileceğini kabul eder. Üyeliğin devamı sürecinde Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesi tarafından istenilen gerekli bilgiler KULLANICI tarafından eksiksiz ve doğru olarak Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesine vermekle yükümlüdür.

KULLANICI bilgilerinde ki adres, telefon vb. gibi her türlü değişikliklerde Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesine bilgi vermek zorundadır.

e) KULLANICI, www.dopinghafiza.com tarafından verilen servislerin ve yazılımların telif hakkının Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesine ait olduğunu, bu yazılımları, dokümanları ya da servisleri hiçbir şekilde izinsiz çoğaltıp dağıtmayacağını, yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

f) KULLANICI verilerinin, Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesinin ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunması nedeni ile meydana gelebilecek zararlardan ötürü Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesinin sorumlu olmayacağını kabul eder.
Sözleşmeyi kabul eden kullanıcı eğitim aldıktan sonra sınavda elde ettiği başarıyı gösterir belgeyi (sınav sonuç belgesi, yerleştirme sonuç belgesi vb.) Doping hafızaya göndermesi durumunda belgenin Doping Hafıza tarafından kullanılmasına muvafakat verdiğini kabul etmiş sayılır.

g) KULLANICI kurallara aykırı davrandığı takdirde www.dopinghafiza.com gerekli müdahalelerde bulunma, üyeyi servis dışına çıkarma ve üyeliğe son verme hakkına sahip olduğunu kabul eder.

h) KULLANICI, hizmetin kullanımı ile ilgili internetten kaynaklanan sorunlardan Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesini sorumlu tutmayacağını kabul eder.

ı) Online eğitim programı yalnızca bir bilgisayar ve telefonda veya bir tablet ve telefonda kullanılabilir. (eğitimin kullanıldığı cihazlardan herhangi birinin sıfırlanması veya değiştirilmesi durumlarında her cihaz için 3 defa değişiklik yapılmaktadır) Online Eğitim Programı Windows 7 ve üzeri işletim sistemlerini desteklemektedir.

i) KULLANICI site geneline zarar verecek veya www.dopinghafiza.com’ u başka sitelerle davalık duruma getirecek zarar verici iş ve eylemlerde bulunmayacağını taahhüt eder. Bulunulduğu takdirde bundan doğacak zararlardan sorumlu olacaktır.

j) Online eğitim programında yer alan orjinal sanat eserleri ve tasarım ürünlerinin tüm fikri hakları ilgili eser ve tasarım sahiplerinin olup 5846 sayılı kanuna göre koruma altındadır. www.dopinghafiza.com web sitesi içerisindeki her türlü yazılı ve görsel (video, fotoğraf, vs) içeriğin bilgisayara indirilmesi (download edilmesi), kopyalanması, çoğaltılması, bir web sitesinde veya diğer herhangi bir mecrada yayınlanması, bir web sitesinin içinde frame, i-frame ve benzeri şekillerde gösterimi, izin alınmadan link verilmesi yasaktır. Aksine davranışlar Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca suç teşkil edecek olup, bu tip davranışlarda bulunan www.dopinghafiza.com sitesinin kullanıcıları, www.dopinghafiza.com web sitesinin sahibi olan DH YAZILIM VE BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ TİCARET LTD. ŞTİ.'a cezai şart olarak her bir ihlal için fazlaya ilişkin haklarımız saklı kalmak kaydıyla en az 300.000 USD'yi (ÜçYüzbin Amerikan Doları) ödemeyi, bu cezai şartın fahiş olmadığını, ihlalin ve kusurun ağırlığına göre Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesinin bu ceza miktarı artırabileceğini ve mahkemelerden tenkisini talep etmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

Uygulanacak Hükümler:

Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler ve bu sözleşmede hüküm bulunmayan hallerde ise Türk Kanunları uygulanacaktır.

Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri:

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul mahkeme ve icra müdürlüklerinin yetkili olduğu kararlaştırılmıştır.

Copyright © 2020 Doping Hafıza - http://www.dopinghafiza.com eğitim sitesi. Tüm hakları saklıdır.

Bu Hizmet Sözleşmesi ya da online eğitim programlarıyla ilgili herhangi bir konuda bilgi almak için info@dopinghafiza.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
 

Bu yazı 95268 kere okunmuş.