Whatsapp'tan yaz Çağrı Merkezimiz
Menü

Destek

Destek
YKS Serüvenlerle Fen Bilimleri Nedir?
YKS Serüvenlerle Fen Bilimleri Nedir? Videosu ile Doping Hafıza'yı Daha Yakından Tanı!
Serüvenlerle Fen Bilimleri; Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerinin animasyonlar eşliğinde öğretildiği özel bir arayüzle oyun formatında tasarlanmış bir sistemdir. Bu modülde öğrenci zihninde canlandıramadığı soyut unsurları somut olarak görme fırsatı bulur.

Hatırlamakta zorluk çekilen kavramlar çağrışımlar ve hareketli görseller aracılığıyla öğrenciye basit ve yalın bir biçimde aktarılır.

Animasyonlar gündelik hayatta öğrencinin karşısına en fazla çıkabilecek örnekler arasından seçilir ve böylece hem öğrencinin kafasındaki “Bu ne işe yarayacak?” sorusuna cevap verilmiş olur hem de yeni nesil soruları çözmek için gereken altyapının temelleri atılır. Her videonun ardından, o videoda edinilen kazanımlarla soru çözme mantığı üzerine kurulmuş olan sistem konuları adım adım pekiştirmeyi sağlar.

Oyun formatında tasarlanan Serüvenlerle Fen Bilimleri içerisinde öğrenci motivasyonunu hiç kaybetmeden puanlar toplar, seviyeler atlar ve rozetler kazanır. Aynı zamanda Fizik, Kimya ve Biyoloji dersleri için gereken bilimsel süreç becerileri öğrencilere kazandırılırken problem çözme ile ilgili bakış açıları da geliştirilir.
Anında Canlı Özel Ders
Doping Hafıza Reflekslerle Matematik
Serüvenlerle Fizik-Kimya-Biyoloji
Diğer paketleri incele
Hızlı Erişim Menüsü
Tanıtım Videoları
Hızlı Erişim Menüsü
1
Sorularınızı Yanıtlayalım
Sepete Git